Poradnik do gry w trybie multiplayer Age of Empires II: The Age of the Kings - Artur Okoń

Poradnik do gry w trybie multiplayer Age of Empires II: The Age of the Kings

By Artur Okoń

  • Release Date - Published: 2015-07-29
  • Book Genre: Games
  • Author: Artur Okoń
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Poradnik do gry w trybie multiplayer Age of Empires II: The Age of the Kings Artur Okoń read online review & book description:

Jeśli kilkakrotnie przeszedłeś już grę do końca i pragniesz czegoś więcej - oznacza to, że nadszedł czas na godzinę próby - czas zmierzyć się z żywym przeciwnikiem i sprawdzić jak dobrym jesteś strategiem. Ten poniższy poradnik jest właśnie dla Ciebie! Age of Empires II: The Age of the Kings - Multiplayer - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. - Bizantyjczycy - Brytyjczycy - Celtowie - Chińczycy - Frankowie - Strategie gry Informacja o grze Druga część znanej i popularnej serii gier strategicznych. Przenosimy się w niej do Średniowiecza, aby przejąć władzę nad jedną z kilkunastu cywilizacji i poprowadzić ją do zwycięstwa. Sukces możemy odnieść na kilka sposobów – np. budując potęgę militarną lub ekonomiczną. Twórcy tytułu wprowadzili do niego wiele nowych rozwiązań względem pierwowzoru. Gra Age of Empires II: The Age of the Kings, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 1999 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Poradnik do gry w trybie multiplayer Age of Empires II: The Age of the Kings book review Poradnik do gry w trybie multiplayer Age of Empires II: The Age of the Kings ePUB; Artur Okoń; Games books.

Post a review about this book