Poradnik do gry Alpha Polaris - Opis przejścia - Katarzyna Michalowska

Poradnik do gry Alpha Polaris - Opis przejścia

By Katarzyna Michalowska

  • Release Date - Published: 2015-07-29
  • Book Genre: Games
  • Author: Katarzyna Michalowska
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Poradnik do gry Alpha Polaris - Opis przejścia Katarzyna Michalowska read online review & book description:

Poradnik do gry Alpha Polaris zawiera szczegółowy opis przejścia gry wzbogacony licznymi obrazkami. Ponadto wymienione zostały przedmioty które powinny trafić do ekwipunku bohatera, pojawiające się w notesie dokumenty, a także rozwiązania zagadek. Alpha Polaris - opis przejścia - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. - Zgromadź sprzęt do badania niedźwiedzi (Dzień 1) - Oczyść kości (Dzień 1) - Podaj zwierzęciu pierwszą dawkę lekarstwa (Dzień 1) - Zorganizuj sprzęt do przeniesienia niedźwiedzia (Dzień 1) - Uśpij niedźwiedzia i wykonaj standardowe czynności (Dzień 1) - Zbadaj pozostawione na noc w okapie kości (Dzień 2) - Przeanalizuj dane GPS (Dzień 2) - Wytrop niedźwiedzia (Dzień 2) - Znajdź źródło dźwięku (Noc 1) - Zgromadź sprzęt niezbędny na wyprawę na lodowiec (Dzień 3) Informacja o grze Przygodówka w konwencji thrillera, w której wybieramy się do stacji badawczej położonej na obszarze Grenlandii. Doświadczamy przerażających koszmarów, próbując wraz z innymi naukowcami pozostać przy życiu. Gra Alpha Polaris, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Poradnik do gry Alpha Polaris - Opis przejścia book review Poradnik do gry Alpha Polaris - Opis przejścia ePUB; Katarzyna Michalowska; Games books.

Post a review about this book