Return to Mysterious Island: Powrót na Tajemniczą Wyspę (Poradnik do gry) - Bolesław Wójtowicz

Return to Mysterious Island: Powrót na Tajemniczą Wyspę (Poradnik do gry)

By Bolesław Wójtowicz

  • Release Date - Published: 2015-07-30
  • Book Genre: Games
  • Author: Bolesław Wójtowicz
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Return to Mysterious Island: Powrót na Tajemniczą Wyspę (Poradnik do gry) Bolesław Wójtowicz read online review & book description:

Poradnik do gry przygodowej Return to Mysterious Island, w której przyjdzie zmierzyć się z tajemnicami skrywanymi przez ostatnią przystań kapitana Nemo. Niniejsza solucja poprowadzi gracza od początku do końca rozgrywki, jak najkrótszą drogą. Return to Mysterious Island: Powrót na Tajemniczą Wyspę - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. - 24 Granitowy Dom - 34 Granitowy Dom - 35 Granitowy Dom - 13 Ruiny - 33 Plaża - 36 Granitowy Dom - 15 Ruiny - 29 Granitowy Dom - 38 Granitowy Dom - 12 Wiatrak Informacja o grze Return to Mysterious Island: Powrót na Tajemniczą Wyspę to utrzymana w klasycznej konwencji gatunkowej przygodówka, stworzona przez zespół deweloperski studia Kheops. Fabuła gry stanowi kontynuację wątków słynnej powieści Juliusza Verne'a. Główna bohaterka to młoda dziewczyna imieniem Miny, która przypadkowo trafia na pełną zagadek tytułową wyspę. W znalezieniu sposobu powrotu do domu pomaga jej duch kapitana Nemo. Gra Return to Mysterious Island, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2006 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Return to Mysterious Island: Powrót na Tajemniczą Wyspę (Poradnik do gry) book review Return to Mysterious Island: Powrót na Tajemniczą Wyspę (Poradnik do gry) ePUB; Bolesław Wójtowicz; Games books.

Post a review about this book