EVE Online (Poradnik do gry dla początkujących) - Dawid Zgud

EVE Online (Poradnik do gry dla początkujących)

By Dawid Zgud

  • Release Date - Published: 2015-08-20
  • Book Genre: Games
  • Author: Dawid Zgud
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

EVE Online (Poradnik do gry dla początkujących) Dawid Zgud read online review & book description:

Poradnik jest pisany dla osób które dopiero zaczynają swoja przygodę z EVE Online. Prawdopodobnie gracze, którzy grają dłużej niż kilkanaście tygodni będą znać już większość zagadnień i informacji w nim zawartych. Natomiast gracz, który zostanie rzucony na głęboką wodę po przejściu podstawowych misji treningowych znajdzie wiele przydatnych informacji, które pozwolą znaleźć swój styl gry, całkowicie indywidualny i niepowtarzalny. Jak każdy gracz w EVE. Co zrobiłbyś, gdybyś po zaledwie kilku poleceniach od szkoleniowca dostał rozkaz wylotu z akademii i radzenia sobie samemu? Gdy EVE Online była młodą grą, możliwości było znacznie mniej niż teraz. Obecnie, po kilkudziesięciu dodatkach i wielu dziesiątkach łatek, wszechświat gry stał się znacznie głębszy, obszerniejszy, niebezpieczniejszy i ciekawszy a przez to znacznie bardziej niedostępny dla nowych graczy. EVE Online, jako kosmiczny symulator oferuje wiele ścieżek rozwoju postaci: od magnata produkcyjnego poprzez międzygwiezdnego kupca po eksploratora nowych systemów, od najemnika i obrońcę uciśnionych poprzez dowódcę wielkiej floty po pirata i złodzieja. Setki konstelacji, tysiące systemów, miliony przeciwników do zniszczenia, miliardy ISKów do zarobienia. I stracenia. Wielkie bitwy między sojuszami graczy to nieodłączny element rozgrywki w grze, a straty, do których dochodzi, liczone są teraz w dziesiątkach i setkach tysięcy dolarów. Realnych amerykańskich dolarów. Jeśli chcesz przeżyć 0.1% z tego, zanurz się w grze, którą codziennie odwiedza ponad 50.000 graczy na jednym serwerze. W poradniku dla do EVE Online znajdziesz: - Jak stworzyć unikatową postać i rozpocząć rozgrywkę jako Capsuleer – Nieśmiertelny. - Czym warto się zainteresować w pierwszych chwilach w grze a o czym nie mówi Aura – twój wirtualny szkoleniowiec. - Jak z powodzeniem zacząć zarabiać ISK’i – wirtualną walutę uniwersum EVE. - Jaką drogę wybrać, kiedy gra i (przede wszystkim) inni gracze zaczną kłaść kłody pod nogi. - Obszerne wyjaśnienia wielu terminów używanych przez graczy do opisu świata gry. Poradnik do gry EVE Online zawiera wiele przydatnych informacji dla początkujących graczy. Poradnik pomaga stworzyć postać, a także zwraca uwagę na to, na czym warto skupić się w pierwszych chwilach w grze, a także uczy skutecznego zarabiania. EVE Online - poradnik dla początkujących zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. - Tworzenie postaci (Pierwsze kroki) - O poradniku - Pierwsze wrażenia (Pierwsze kroki) - Górnictwo (Zarabianie gotówki) - Wykonywanie misji PvE (Zarabianie gotówki) - Przystąpienie do Milicji PvP (Zarabianie gotówki) - Ogólnie (Zarabianie gotówki) - Ważne elementy interfejsu (Pierwsze kroki) - Słownik - Przydatne linki i programy.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

EVE Online (Poradnik do gry dla początkujących) book review EVE Online (Poradnik do gry dla początkujących) ePUB; Dawid Zgud; Games books.

Post a review about this book