Painkiller Hell & Damnation (Poradnik do gry) - Patrick Homa & GRY-Online S.A.

Painkiller Hell & Damnation (Poradnik do gry)

By Patrick Homa & GRY-Online S.A.

  • Release Date - Published: 2016-05-11
  • Book Genre: Games
  • Author: Patrick Homa & GRY-Online S.A.
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Painkiller Hell & Damnation (Poradnik do gry) Patrick Homa & GRY-Online S.A. read online review & book description:

Niniejszy poradnik do gry Painkiller Hell & Damnation stanowi kompletny zbiór wszelkich porad niezbędnych do ukończenia tej pozycji. Poza klasycznym opisem przejścia głównej linii fabularnej zawarto w nim również bardziej szczegółowe informacje na temat walk z bossami oraz podpowiedzi pomagające ukończyć trudniejsze etapy rozgrywki. W oddzielnym rozdziale znalazł się opis kart czarnego tarota i wytyczne, jak je zdobyć, a także wskazanie sekretnych obszarów i relikwii ukrytych na każdym z poziomów. Nie zabrakło również zestawienia osiągnięć dostępnych na konsolach oraz platformie Steam.
Painkiller Hell & Damnation to kontynuacja dynamicznego FPS-a, w którym przede wszystkim liczy się refleks i celność. Bohater po raz kolejny zmaga się z hordami upiorów w zmyślnie przygotowanych lokacjach, posługując się niebagatelnym arsenałem, by uwolnić swoją ukochaną. Gracz pokonuje kolejne poziomy, a co pewien czas musi rozprawić się z bossami, którzy stają mu na drodze do celu. Każdy poziom przynosi nowe wyzwania i często nowych przeciwników. Produkcja ta oferuje również system rozgrywki dla wielu graczy w klasycznych trybach deathmatch, team deathmatch, przejęcie flagi czy survival, a także rozgrywkę kooperacyjną.
Poradnik do gry Painkiller Hell & Damnation zawiera:
- opis przejścia trybu fabularnego;
- podpowiedzi dotyczące walk z bossami i trudniejszych momentów w grze;
- opis i wskazówki niezbędne do zdobycia kart czarnego tarota;
- informacje o sekretnych obszarach i relikwiach;
- zestawienie dostępnych osiągnięć.
Poradnik do gry Painkiller Hell & Damnation to dokładna. bogato ilustrowana solucja w której szczegółowo opisane zostały starcia z bossami, jak również zagadnienia takie jak: karty tarota, sekretne obszary czy relikwie. Nie zabrakło listy osiągnięć.
Painkiller Hell & Damnation - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. 
- Rozdział 4 (Opis przejścia)
- Rozdział 1 (Opis przejścia)
- Ważne elementy gry (Podstawy)
- Sterowanie (Podstawy)
- Wymagania sprzętowe (Podstawy)
- Rozdział 3 (Opis przejścia)
- Rozdział 2 (Opis przejścia)
- Osiągnięcia (Sekrety i osiągnięcia)
- Karty czarnego tarota (Sekrety i osiągnięcia)
- Sekrety i osiągnięcia

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Painkiller Hell & Damnation (Poradnik do gry) book review Painkiller Hell & Damnation (Poradnik do gry) ePUB; Patrick Homa & GRY-Online S.A.; Games books.

Post a review about this book