Kościół kobiet - Zuzanna Radzik

Kościół kobiet

By Zuzanna Radzik

  • Release Date - Published: 2016-07-20
  • Book Genre: Social Science
  • Author: Zuzanna Radzik
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Kościół kobiet Zuzanna Radzik read online review & book description:

Kapłaństwo kobiet? Katolickie feministki wypowiadające się o etyce seksualnej i antykoncepcji? Charyzmatyczne kobiety obecne w służbie liturgicznej? Feministyczne czytanie Biblii? Kobiety uprawiające poważną teologię? Walka o równouprawnienie w kościele?

TAK! - i nie tylko w teorii, ale i w praktyce, jak pokazuje na konkretnych przykładach z rozmaitych krajów i kręgów kulturowych Zuzanna Radzik.

Kościół kobiet to pasjonująca podróż po istniejących na świecie praktykach, które pokazują, że udział kobiet w kościele jest o wiele szerszy i głębszy niż mogłoby się nam, Polkom i Polakom, wydawać.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Kościół kobiet book review Kościół kobiet ePUB; Zuzanna Radzik; Social Science books.

Post a review about this book