Seks na wysokich obcasach 2 - Alicja Długołęcka

Seks na wysokich obcasach 2

By Alicja Długołęcka

  • Release Date - Published: 2016-09-20
  • Book Genre: Reference
  • Author: Alicja Długołęcka
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Seks na wysokich obcasach 2 Alicja Długołęcka read online review & book description:

Druga po „Seksie na wysokich obcasach” książka, której autorkami są jedna z najpopularniejszych polskich edukatorek seksualnych i redaktor naczelna „Wysokich Obcasów”. Alicja Długołęcka i Paulina Reiter rozmawiają o tym, jak odbić się od dna po rozstaniu, o sztuce kochania, o wpływie emocji na naszą psychikę.
Rozmowy bez tabu o seksualności, sztuce kochania i naszym codziennym (i niecodziennym) życiu intymnym stały się znakiem rozpoznawczym autorek tej książki – dr Alicji Długołęckiej – jednej z najlepszych i najpopularniejszych polskich edukatorek seksualnych i Pauliny Reiter, redaktorki naczelnej „Wysokich Obcasów”. W swojej drugiej (po „Seksie na wysokich obcasach”) książce rozmawiają:
– o tym, jak odbić się od dna po rozstaniu,
– o „trzeciej bramie”, czyli pogłębionym kobiecym orgazmie,
– o życiu i pożyciu w związkach, w których partnerów dzieli duża różnica wieku,
– o tym, jak poradzić sobie z seksoholizmem i seksoholikiem,
– o samotności z mężczyzną i bez,
– o tym, jak rozmawiać o seksie bez lęku i wstydu,
– o poliamorii bez uprzedzeń i mitów,
– o pozycjach seksualnych na każdą okazję,
– o zdrowiu seksualnym i seksie seniorów,
– o seksualności osób niepełnosprawnych.
Jednak, co najważniejsze, mówią o emocjach – pozytywnych i negatywnych dla naszej psychiki – konsekwencjach różnych zachowań i wyborów, pomagają szukać dróg wyjścia z trudnych sytuacji. Robią to z delikatnością, bez wartościowania czy oceniania. Dzięki temu łatwiej po niepowodzeniach, rozczarowaniach czy wręcz porażkach odzyskać poczucie własnej wartości i siłę, aby pójść dalej.

„«Seks na wysokich obcasach 2» chłonęłam jak uzdrawiające, kryształowe górskie powietrze. To wspaniałe rozmowy, pełne bezcennych rad i wskazówek, które powinny być biblią każdej współczesnej kobiety, bez względu na wiek. Przeczytanie i «przeżycie» tej książki gwarantuje, że łatwiej nam będzie żyć mądrzej i szczęśliwiej. Polecam z całego serca!” – Urszula Dudziak 

O Autorach:
Alicja Długołęcka – edukatorka seksualna, od wielu lat zajmuje się doradztwem partnerskim i promowaniem zdrowia seksualnego. Autorka wielu książek popularyzujących wiedzę i artykułów naukowych. Pracuje na Wydziale Rehabilitacji AWF i w Centrum Terapii Lew-Starowicz w Warszawie.

Paulina Reiter – redaktor naczelna tygodnika „Wysokie Obcasy”.

Agata „Endo” Nowicka – jej ilustracje publikują m.in. „Wysokie Obcasy”, „Elle”, „Przekrój”, „New Yorker”, „New York Times”. Wydała album komiksowy „Projekt Człowiek” publikowany w „WO”.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Seks na wysokich obcasach 2 book review Seks na wysokich obcasach 2 ePUB; Alicja Długołęcka; Reference books.

Post a review about this book