Tajemství lesbického sexu pro muže - Amy Jo Goddard

Tajemství lesbického sexu pro muže

By Amy Jo Goddard

  • Release Date - Published: 2016-11-29
  • Book Genre: Health & Fitness
  • Author: Amy Jo Goddard
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Tajemství lesbického sexu pro muže Amy Jo Goddard read online review & book description:

Co přináší ženám největší slast?
Tajemství lesbického sexu pro muže otevírá dveře do ložnic homosexuálních žen a odpovídá na intimní otázky o jejich sexualitě. Tato upřímná a  otevřená kniha pomáhá mužům stát se lepšími milenci. Předkládá jasně čitelnou mapu ženského těla s přesně vyznačenými „záchytnými“ body a radí, jak přesně postupovat od polibků přes bod G až k velkému O. A co je nejdůležitější – pomůže vám najít novou úroveň intimity a sexuálního uspokojení.
Kniha je plná rozhovorů, průzkumů a necenzurovaných hlasů žen, mluvících upřímně o tom, co přesně chtějí dělat s milencem, jakož i tipy, techniky a smyslné hry. Tajemství lesbického sexu pro muže je konečně průvodce, který naplňuje všechny sexuální potřeby a touhy ženy.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Tajemství lesbického sexu pro muže book review Tajemství lesbického sexu pro muže ePUB; Amy Jo Goddard; Health & Fitness books.

Post a review about this book