Przygody Kosmatka kilkulatka. Poradnik odpowiedzialnego rodzica - Magdalena Kawka

Przygody Kosmatka kilkulatka. Poradnik odpowiedzialnego rodzica

By Magdalena Kawka

  • Release Date - Published: 2014-11-26
  • Book Genre: Psychology
  • Author: Magdalena Kawka
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Przygody Kosmatka kilkulatka. Poradnik odpowiedzialnego rodzica Magdalena Kawka read online review & book description:

Przygody Kosmatka kilkulatka. Poradnik odpowiedzialnego rodzica to pozycja przeznaczona dla rodziców przedszkolaków. Dzięki niej cała rodzina nie tylko zobaczy świat oczami trzyletniego Kosmy, próbującego odnaleźć się w świecie dorosłych, ale także pozna perypetie Mamy, Taty i Babci, próbujących skierować jego ogromną inwencję i kreatywność na działania akceptowalne dla otoczenia. W kolejnych rozdziałach książki Czytelnik znajdzie nie tylko zabawne historie na każdy miesiąc roku, ale także bardzo przydatne wskazówki dla dorosłych, dotyczące m.in. sposobu interpretowania zachowania małego dziecka, postępowania w sytuacjach kryzysowych i odpowiedzialnego zachowywania się w codziennym życiu - z uwzględnieniem tego, że nikt z nas nie jest idealny i wszyscy mamy prawo czasem popełniać błędy.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Przygody Kosmatka kilkulatka. Poradnik odpowiedzialnego rodzica book review Przygody Kosmatka kilkulatka. Poradnik odpowiedzialnego rodzica ePUB; Magdalena Kawka; Psychology books.

Post a review about this book