Kreatywna praca dyplomowa. Jak stworzyć fascynujący tekst naukowy - Joanna Wrycza-Bekier

Kreatywna praca dyplomowa. Jak stworzyć fascynujący tekst naukowy

By Joanna Wrycza-Bekier

  • Release Date - Published: 2011-11-23
  • Book Genre: Careers
  • Author: Joanna Wrycza-Bekier
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Kreatywna praca dyplomowa. Jak stworzyć fascynujący tekst naukowy Joanna Wrycza-Bekier read online review & book description:

Zdarzyło Ci się mieć w ręku ciekawą książkę naukową? Różniła się od większości publikacji na ten sam temat, prawda? Czym? Językiem, sposobem podejścia do tematu, doborem ilustracji… Nawet trudne zagadnienia wytłumaczone były w niej w jasny i przystępny sposób. Jak to się stało? Odpowiedź jest prosta — jej autor ma do perfekcji opanowany warsztat pisarski i wie, że poważny temat nie zwalnia z pisania w sposób kreatywny. Przestań więc myśleć z przykrością o tym, że musisz usiąść do komputera. Nastaw się na stworzenie naprawdę ciekawej pracy.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Kreatywna praca dyplomowa. Jak stworzyć fascynujący tekst naukowy book review Kreatywna praca dyplomowa. Jak stworzyć fascynujący tekst naukowy ePUB; Joanna Wrycza-Bekier; Careers books.

Post a review about this book