Twój pierwszy pracownik. Zatrudniaj w małej firmie w Polsce - Marcin Pietraszek

Twój pierwszy pracownik. Zatrudniaj w małej firmie w Polsce

By Marcin Pietraszek

  • Release Date - Published: 2012-10-22
  • Book Genre: Small Business & Entrepreneurship
  • Author: Marcin Pietraszek
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Twój pierwszy pracownik. Zatrudniaj w małej firmie w Polsce Marcin Pietraszek read online review & book description:

Twój pierwszy pracownik. Zatrudniaj w małej firmie w Polsce to książka przygotowana z myślą o polskich przedsiębiorcach zatrudniających od jednej do dziesięciu osób. Znajdziesz w niej zarówno informacje o prostych metodach skutecznego zarządzania pracownikami, jak i przystępne opracowanie najważniejszych przepisów, które każdy pracodawca powinien znać. Spora dawka wiedzy, podana w łatwej do przełknięcia pigułce, gwarantuje, że wszystko, czego potrzebujesz podczas zatrudniania, znajdziesz bez straty czasu i konieczności samodzielnego przedzierania się przez publikacje z różnych dziedzin. W tej książce całe spektrum wiadomości masz jak na dłoni!

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Twój pierwszy pracownik. Zatrudniaj w małej firmie w Polsce book review Twój pierwszy pracownik. Zatrudniaj w małej firmie w Polsce ePUB; Marcin Pietraszek; Small Business & Entrepreneurship books.

Post a review about this book