Rozbitek. Siedemdziesiąt sześć dni samotnie na morzu - Steven Callahan

Rozbitek. Siedemdziesiąt sześć dni samotnie na morzu

By Steven Callahan

  • Release Date - Published: 2012-01-18
  • Book Genre: Travel & Adventure
  • Author: Steven Callahan
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Rozbitek. Siedemdziesiąt sześć dni samotnie na morzu Steven Callahan read online review & book description:

Powstały przed wydaniem Gniewu oceanu i W samym sercu morza, Rozbitek Stevena Callahana to opis jednej z najbardziej zdumiewających podróży morskich naszego wieku i jednej z najwspanialszych żeglarskich przygód wszech czasów. Ta książka w pewnym sensie stworzyła nowy model powieści przygodowej i niezaprzeczalnie należy do klasyki powieści marynistycznej.Rozbitek to pełna napięcia relacja człowieka, który przeżył siedemdziesiąt sześć dni,dryfując samotnie po oceanie. To zapis walki o życie w neumatycznej tratwie ratunkowej po tym, jak jacht autora zatonął zaledwie sześć dni po wyjściu z portu. Nękany głodem, miotany przez sztormy i palony tropikalnym słońcem Callahan przebył tysiąc osiemset mil morskich, walcząc z rekinami przy użyciu prowizorycznego harpuna i patrząc, jak dziewięć statków mija go, nie zauważywszy tratwy. Rozbitek, „prawdziwy dramat sięgający najgłębiej ukrytych ludzkich instynktów przetrwania” („Library Journal”), jest opowieścią o cierpieniu, przerażeniu, ponadczasowym heroizmie, nadziei i przeżyciu. To książka, którą powinien przeczytać każdy miłośnik przygód.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Rozbitek. Siedemdziesiąt sześć dni samotnie na morzu book review Rozbitek. Siedemdziesiąt sześć dni samotnie na morzu ePUB; Steven Callahan; Travel & Adventure books.

Post a review about this book