Schodząc ze ścieżki - Tomasz Jamroziński

Schodząc ze ścieżki

By Tomasz Jamroziński

  • Release Date - Published: 2012-11-30
  • Book Genre: Mysteries & Thrillers
  • Author: Tomasz Jamroziński
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Schodząc ze ścieżki Tomasz Jamroziński read online review & book description:

Częstochowscy policjanci odsłaniają kulisy dawnego morderstwa.
Sprawa morderstwa nad glinianką Michalina w Częstochowie powraca po jedenastu latach. Z zimną krwią zaszlachtowano tam dwóch nastolatków. Trzeci ledwo uszedł z życiem. Okoliczności, w jakich doszło do zbrodni i jej szybkiego wyjaśnienia, kładą się cieniem na stróżach prawa, ale nie tylko... Kogoś bardzo interesuje nieformalne dochodzenie w dawno zamkniętej sprawie, które wszczęli komisarz Andrzej Wołoszynow i aspirant Bartosz Zdaniewicz. Ten ktoś nie spocznie, nim zagrożenie nie zniknie…
 
Policjanci z krwi i kości, okrutne morderstwa i mroczna panorama Częstochowy - miasta, które na ogół nie kojarzy się ze zbrodnią. Jamroziński nie schodzi z dobrej ścieżki wyznaczanej przez przepisy na dobry kryminał.
Mariusz Czubaj

Tomasz Jamroziński (ur. 1978 r.) - poeta, autor tomów stenogramy, Przylądek do skrócenia i Mężczyźni są z Warsa.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Schodząc ze ścieżki book review Schodząc ze ścieżki ePUB; Tomasz Jamroziński; Mysteries & Thrillers books.

Post a review about this book