Daiļā Margareta - Henrijs Raiders Hegards

Daiļā Margareta

By Henrijs Raiders Hegards

  • Release Date - Published: 2013-05-03
  • Book Genre: Literary
  • Author: Henrijs Raiders Hegards
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Daiļā Margareta Henrijs Raiders Hegards read online review & book description:

Par aizraujošajā romāna “Daiļā Margareta” darbības vēsturisko fonu rakstnieks izvēlējies 15. gadsimta pēdējo ceturksni, kad Anglijā un Spānijā norisinājās sīva cīņa starp absolūto monarhiju un feodālo sadrumsatalotību.
Drosmīgais, cēlais angļu jauneklis Pīters kopā ar savas līgavas tēvu dodas uz Spāniju, lai atbrīvotu sava sāncenša – ietekmīgā spāņu senjora d'Agilara nolaupīto Margaretu, taču sastopas ne vien ar nodevību un ienaidu, bet arī ar karaliskās varas un svētās inkvizīcijas radītiem šķēršļiem.

Nākamais angļu piedzīvojumu romānu rakstnieks deviņpadsmit gadu vecumā devies uz Dienvidāfriku, kur, strādādams valsts darbā un daudz ceļodams, kļuvis par liecinieku angļu koloniālās epopejas sākuma posmam. Pēc atgriešanās Anglijā Hegards pievērsies literārajai darbībai.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Daiļā Margareta book review Daiļā Margareta ePUB; Henrijs Raiders Hegards; Literary books.

Post a review about this book