Windows 8. Tworzenie aplikacji z użyciem C# i XAML - Jeremy Likness

Windows 8. Tworzenie aplikacji z użyciem C# i XAML

By Jeremy Likness

  • Release Date - Published: 2013-09-09
  • Book Genre: Computers
  • Author: Jeremy Likness
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Windows 8. Tworzenie aplikacji z użyciem C# i XAML Jeremy Likness read online review & book description:

Windows 8 na dobre zadomowił się już na komputerach użytkowników. Jego nowy interfejs budzi wiele kontrowersji - jedni go wychwalają, drugim ciężko się do niego przyzwyczaić. Pewne jest jednak, że to podejście do interfejsu użytkownika stanie się standardem na kolejne lata. Dlatego już teraz warto poznać zasady tworzenia aplikacji dla nowej platformy. W tym zadaniu pomoże Ci ten znakomity podręcznik, który jako pierwszy przedstawia kompletny proces tworzenia aplikacji dla Windows 8 - od projektu, aż po publikację w Sklepie Windows. W trakcie lektury zobaczysz, jak wykorzystać potencjał najnowszej wersji Visual Studio 2012.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Windows 8. Tworzenie aplikacji z użyciem C# i XAML book review Windows 8. Tworzenie aplikacji z użyciem C# i XAML ePUB; Jeremy Likness; Computers books.

Post a review about this book