Začnite fotografovať digitálnou zrkadlovkou Canon - B. BoNo Novosad

Začnite fotografovať digitálnou zrkadlovkou Canon

By B. BoNo Novosad

  • Release Date - Published: 2013-01-01
  • Book Genre: Photography
  • Author: B. BoNo Novosad
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Začnite fotografovať digitálnou zrkadlovkou Canon B. BoNo Novosad read online review & book description:

Praktická e-kniha o fotografovaní digitálnou zrkadlovkou Canon - sprievodca začínajúceho fotografa. Začnite fotografovať hravo! Stačí pár hodín a získate vedomosti a prax skúseného fotografa. Kniha obsahuje jednoduché praktické cvičenia "krok za krokom", ako správne fotografovať Canonom. Nechajte sa viesť skúseným učiteľom fotografovania pri prvých krokoch k vašim dokonalým fotografiám. Autor na základe dlhoročných skúseností pri výučbe fotografovania, vás nebude trápiť zložitým vysvetľovaním teórie. Formou jednoduchých otázok a ešte jednoduchších postupov vás naučí ako vytvoriť dokonalé fotografie s osobitým vzhľadom a obsahom, ktoré vám budú všetci závidieť.
E-kniha plná tipov ako:
- správne fotografovať na dovolenke a výletoch
- porozumieť prečo sú niektoré fotografie tmavé, inokedy príliš svetlé
- zvládnuť správne podanie farieb
- pochopiť všetky základné nastavenia digitálnej zrkadlovky Canon
Vaša prvá e-kniha, ktorá vás naučí fotografovať s Canonom hravo!

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Začnite fotografovať digitálnou zrkadlovkou Canon book review Začnite fotografovať digitálnou zrkadlovkou Canon ePUB; B. BoNo Novosad; Photography books.

Post a review about this book