Hasar Görmüş Duygularımızın Tedavisi - David Seamands

Hasar Görmüş Duygularımızın Tedavisi

By David Seamands

  • Release Date - Published: 2014-07-14
  • Book Genre: Family & Relationships
  • Author: David Seamands
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Hasar Görmüş Duygularımızın Tedavisi David Seamands read online review & book description:

Çoğumuzun aileleri kusursuz olmaktan uzaktır. Çoğumuz zamanın herhangi bir kesitinde bize yakın biri tarafından incitilmişizdir. Çoğumuz ideallikten uzak durumlar yaşamışızdır. Ve çoğumuzun da duyguları şu ya da bu şekilde "hasar" görmüştür. ABD' de en çok satılan kitaplar listesine giren ve otuz dile çevrilen Hasar Görmüş Duygularımızın Tedavisi adlı kitabında David A. Seamands, ilk önce kusursuzluktan uzak bir dünya tarafından nasıl incitilmiş olabileceğimizi gösterir ve daha da önemlisi bunun bizde yol açtığı "hasar" ın nasıl tedavi edilebileceğini anlatır. Bu açık ve mantıklı üslubuyla Dr. Seamands, bize daha iyi insanlar olabileceğimizi gösterir.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Hasar Görmüş Duygularımızın Tedavisi book review Hasar Görmüş Duygularımızın Tedavisi ePUB; David Seamands; Family & Relationships books.

Post a review about this book