Melekler ve Vampirler - Vianka Van Bokkem

Melekler ve Vampirler

By Vianka Van Bokkem

  • Release Date - Published: 2014-09-22
  • Book Genre: Fiction
  • Author: Vianka Van Bokkem
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Melekler ve Vampirler Vianka Van Bokkem read online review & book description:

Ben Anael adında bir kız meleğim. Bir görev gerçekleştirmem için babam tarafından Dünya’ya gönderildim. Oxnard, Kaliforniya’da yaşayan genci bulmam kolay olmuştu; Annesinin ödevlerini bitirmesi için mutfaktan ona seslendiğini duyabiliyordum.

Yatak odasının penceresinden onu izledim, ödevini tamamen unutmuş, çalışma masasında oturmuş bir dergiye bakıyordu. Kendimi ona gösteremeye karar vermeden önce onu izlemek istedim. Uzun, beyaz melek kanatlarımla onu korkutmak istemedim.

Hala penceresinin dışında oturmuş ona nasıl yaklaşacağıma karar vermeye çalışıyordum ki aniden boğazımda keskin bir acı hissetim. Birdenbire bayıldım.

Ne kadar süreyle bilinçsiz kaldığımı bilmiyorum. Sonunda gözlerimi açtığımda kendimi tuhaf, karanlık bir mağarada buldum.Kalkmaya çalışırken, tanımadığım bir ses duydum.

 “Kimsin sen? Kanının tadı insan kanından farklı ve başımı döndürüyor.” 

Bu soruyu soran ve beni bir insan sanan, Kendrick adında yakışıklı bir vampirdi.

Kanlarımızın karışımından yeni bir Melek Vampir ırkı oluşmuştu.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Melekler ve Vampirler book review Melekler ve Vampirler ePUB; Vianka Van Bokkem; Fiction books.

Post a review about this book