Radzka radzi: Tobie dobrze w tym! - Magdalena Kanoniak

Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!

By Magdalena Kanoniak

  • Release Date - Published: 2014-11-07
  • Book Genre: Health & Fitness
  • Author: Magdalena Kanoniak
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Radzka radzi: Tobie dobrze w tym! Magdalena Kanoniak read online review & book description:

W tym poradniku, napisanym przez Magdalenę Kanoniak, specjalistkę od stylu i wizerunku, autorkę popularnego modowego vloga, znajdziesz przegląd najważniejszych kwestii związanych z modą. Dowiesz się, jakie kolory pasują do Twojej karnacji, a jakie fasony do Twojej sylwetki. Wspólnie z autorką obalisz mity modowe i zrozumiesz, jak ważną rolę może odgrywać dress code. Odkryjesz, jakie właściwości mają różne tkaniny i dlaczego warto stawiać na najwyższą jakość. Radzka doradzi Ci też, jak z głową robić zakupy i na co zwracać uwagę. Przeczytaj, wypróbuj w praktyce i ciesz się swoją kobiecością!

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Radzka radzi: Tobie dobrze w tym! book review Radzka radzi: Tobie dobrze w tym! ePUB; Magdalena Kanoniak; Health & Fitness books.

Post a review about this book