Magiczny świat tuż za płotem 3. Przebudzenie Krzyżara - Dorota Mularczyk

Magiczny świat tuż za płotem 3. Przebudzenie Krzyżara

By Dorota Mularczyk

  • Release Date - Published: 2014-11-08
  • Book Genre: Fiction
  • Author: Dorota Mularczyk
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Magiczny świat tuż za płotem 3. Przebudzenie Krzyżara Dorota Mularczyk read online review & book description:

Tym razem celem wyprawy jest odkrycie prawdy o zaginionych gościach Kopca. Ekipa Marcina i Piotra trafia do Mofargatanii, przepięknego i wyjątkowo spokojnego miejsca, gdzie trwa pozorna sielanka. Okazuje się jednak, że to tylko złudna zasłona, za którą kryje się strach i niepewność. Tam dalej znajduje się… Uroczysko, gdzie nieprzebyte lasy kryją siedzibę tajemniczego Gryptona . Kolejne niesamowite przygody czekają na uczestników wyprawy zarówno w podwodnym świecie jak i głęboko pod ziemią w ogromnym mrowisku.Dorota MularczykPisać zaczęłam dość późno, bo przy łóżeczku najmłodszego dziecka. Pierwsza, napisana powieść fantastyczno-przygodowa  "Magiczny świat tuż za płotem", to początek serii przygód Marcina i Piotra. Przerwałam to i udało mi się stworzyć kilka scenariuszy i bajek, po czym powróciłam do pisania powieści i tym razem powstała I cz. "Szkarady z głębi", cz. II jest w trakcie pisania.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Magiczny świat tuż za płotem 3. Przebudzenie Krzyżara book review Magiczny świat tuż za płotem 3. Przebudzenie Krzyżara ePUB; Dorota Mularczyk; Fiction books.

Post a review about this book