Na Prochy - G.H. Guzik

Na Prochy

By G.H. Guzik

  • Release Date - Published: 2015-05-18
  • Book Genre: Action & Adventure
  • Author: G.H. Guzik
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Na Prochy G.H. Guzik read online review & book description:

Drugie, nieilustrowane wydanie porywającej noweli, która zabiera czytelnika w intrygującą podróż śladami piractwa, przygody i zgubnych intryg. Osadzona w fikcyjnym świecie Kontynentów Ionu, w którym ambicje polityczne wielu potęg ścierają się miażdżąc wmieszanych w akcje tajnych agentów.
Dołącz do samozwańczego kapitana wyjątkowego pod każdym względem okrętu przemytniczego podczas rejsu, który może się okazać jego ostatnim, zakochaj się w nienajpiękniejszej córce kupca szukającej fortuny w tajemniczej podróży, wejdź do starożytnego miasta walczącego o przetrwanie i postaraj się dotrzymać wszystkim kroku, ponieważ każdy ma swoje własne plany.
Wspaniała historia z pogranicza fantasy i steampunk. Prawdziwie wciągająca laktura.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Na Prochy book review Na Prochy ePUB; G.H. Guzik; Action & Adventure books.

Post a review about this book